PROSLINE Kimya Kurumsal Hakkımızda
About Us

Hakkımızda

Prosline Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı ile 1989 yılında kurulan firmamız, faaliyet gösterdiği alanlarda öncü bir kuruluş olarak 25 yılı aşkın bir süredir çözüm odaklı ürünler ve vermiş olduğu teknik destek ile bir çok sektörde binlerce firmaya ürün ve hizmet sağlamaktadır.

3M markasının Türkiye’deki ilk distribütörü olan Prosline A.Ş. çeyrek asırlık bilgi birikimi, tecrübeli ve uzman teknik ve üretim kadrosu ile 3M Bant ve Yapıştırıcılar Grubu, 3M Elektrik & Elektronik Grubu ve 3M Bina Bakım Ürünleri Grubunun ürün tedariğini sağlamaktadır. Rekabetçi çözümler sunmayı hedefleyen firmamız 2010 yılından bu yana, endüstriyel bantlar, yapıştırıcılar ve farklı uygulama ürünleri alanında rekabet gücü yüksek olan PROSSIVE markası ile çeşitliliği ve rekabeti arttırmaktadır. Bünyesine kattığı genel endüstriye yönelik SIKA markası ürünleri ile kaliteli ürün ve hizmet anlayışından taviz vermeyen firmamız, yapısal yapıştırıcı ve poliüretan mastik ürün grupları ile de farklı birleştirme çözümleri sunmaya devam etmektedir.

Sahip olduğu montaj hattı ile PROSLINE A.Ş. müşteriler tarafından üretimi gerçekleştirilen ürünleri bünyesine alarak gerekli bant vb. uygulamaları gerçekleştirmenin yanı sıra, firmaların uygulamalarına yönelik özel bant uygulama aparatları geliştirerek tüm prosesler boyunca ortak çözüm sağlamayı hedeflemektedir. Firmamız farklı işlem üniteleri ile tüketici talepleri doğrultusunda talep edilen ölçü, şekil ve uygulamalara yönelik ürünler hazırlayarak memnuniyeti ve hizmet anlayışını üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir.

Teknik saha ekibi ile hızlı ve zamanında, doğru ve yüksek kalitede çözüm anlayışı ile faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü firmalar arasında yer alan PROSLINE A.Ş. güvenilir bir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Çeyrek asırlık deneyim, sektör liderleri markalar, tecrübeli teknik, saha ve üretim ekibi ile güvenilir çözüm ortağı