PROSLINE Kimya Kurumsal Hizmetler

Hizmetler

Dilimleme


Dilimleme işlemi ile tek ve çift taraflı bantlar, sünger ve folyolar 2mm - ile 1650 mm arasında yüksek hassasiyette dilimlenerek, talep edilen ölçülerde hazırlanmaktadır.

Aktarım


Aktarım yoluyla uzun metraj sarımlı bobinler, talep edilen daha küçük uzunluklarda sarım yapılarak tüketici ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Sıcak Laminasyon


Sıcak laminasyon işlemi ile endüstriyel bantlar ve süngerin çift tarafı silikonlu kağıt ile birleştirilerek veya proje bazlı çalışmalarda kullanılıcak ürünler ile ısıl işlem yoluyla birleştirme işlemi yaparak taleper doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Soğuk Laminasyon


Soğuk laminasyon işlemi ile endüstriyel bantlar ve süngerin, çift taraflı silikonlu kağıt ile birleştirilerek veya proje bazlı çalışmalarda kullanılacak ürünler ile birleştirme işlemi yapılarak talepler doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Die Cut (Tam Kesim)


Özel projeler için çift taraflı lamine bantların, müşteri talepleri doğrultusunda belirlenmiş şekil ve ölçülerde hassas şekilli kesim işlemi yapılmasıdır.

Kiss Cut (Yarım Kesim)


Özel projeler için müşteri tarafındna talep edilen ölçü ve şekillerde, silikonlu kağıt üzerinde, kullanıma hazır halde kısmi kesim işlemi yapılmaktadır. Bu işlem yolula, ürünün kolay olarak taşınması ve kolay olarak uygulama yapılması amaçlanmaktadır.

Lazer Kesim


Özel projeler için talep edilen 0,09 mm ile 25 mm arasında kalınlığa sahip yapışkanlı bant, köpük ve süngerlerin, hassas, detaylı özel şekillerde lazer sistem ile kesim işlemi gerçekleştirilmektedir.

Ebatlama


Ebatlandırma işlemi ile ürünler talep edilen ölçülerde plakalar halinde şekillendirilerek tüketici talepleri doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Extended Liner (Koruyucu Film Genişletme)


Özel projelerde, uygulama esnasında yağışkan yüzeye temas edilmeden temiz bir uygulama yapabilme imkanı ile yapıştırma işlemi sonrası koruyucu filmin yapışkan bant yüzeyinden kolayca ayrılması sağlanmaktadır.

Projeye Uygun Özel Bant Aparat Tasarımı


Üretim esnasında yapışkanlı bantların hızlı ve pratik şekilde ürün üzerine uygulanmasına yönelik makine, teçhiat ve saha uygulamalarında yapışkan bantların kullanılacak yüzeylere kolaylıkla birleştirme çözümüne ymnelik aprat tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

Montaj Hattı Uygulaması


Üretimi tamamlanmış ürün üzerine, projede belirtilen özel şekillendirilmiş yapışkan bant ile birleştirme prosesi gerçekleştirilerek, teknik, tedarik ve ürün desteğinin yanında profesyonel uygulama hizmeti oalrak sunulmaktadır.

Spool Sarım


5 mm ile 40 mm arasında değişebilen talep doğrultusunda endüstriyel tek ve çift taraflı bantların, standart rulo uzunluklarının üzerine çıkartılarak, tüketici talepleri doğrultusunda 5000 metreye kadar hazırlanmaktadır.

Çeyrek asırlık deneyim, sektör liderleri markalar, tecrübeli teknik, saha ve üretim ekibi ile güvenilir çözüm ortağı