+90 216 266 66 76

info@prosline.com.tr

Bize Ulaşın

Prosline Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı ile 1989 yılında kurulan firmamız, faaliyet gösterdiği alanlarda öncü bir kuruluş olarak 30 yılı aşkın bir süredir çözüm odaklı ürünler ve vermiş olduğu teknik destek ile bir çok sektörde binlerce firmaya ürün ve hizmet sağlamaktadır.

3M markasının Türkiye’deki ilk distribütörü olan PROSLINE KİMYA çeyrek asırı aşkın bilgi birikimi, tecrübeli ve uzman teknik ve üretim kadrosu ile 3M Bant ve Yapıştırıcılar Grubu, 3M Elektrik & Elektronik Grubu ve 3M Bina Bakım Ürünleri Grubunun ürün tedariğini sağlamaktadır. PROSLINE KİMYA başta reklam, elektronik, matbaa, beyaz eşya, marin, mobilya, tekstil, yapı, otomotiv olmak üzere birçok sektöre hizmet vermektedir. Rekabetçi çözümler sunmayı hedefleyen firmamız 2010 yılından bu yana, endüstriyel bantlar, yapıştırıcılar ve farklı uygulama ürünleri alanında rekabet gücü yüksek olan PROSSIVE markası ile çeşitliliği ve rekabeti arttırmaktadır.

Bünyesine kattığı genel endüstriye yönelik SIKA markası ürünleri ile kaliteli ürün ve hizmet anlayışından taviz vermeyen firmamız, SIKA yapısal yapıştırıcı ve poliüretan mastik ürün gruplarının yanında, CAULO  markası ile çift komponentli, hızlı kürlenen ve siyanoakrilat yapıştırıcılar ile de farklı birleştirme çözümleri sunmaya devam etmektedir. Prosline Kimya aynı zamanda endüstriyel bantlar sektöründe lider markaların arasında bulunan ORAFOL firmasının temsilciliğini ve yetkili özel kesimler çözüm ortaklığını da üstlenmektedir.  Son olarak 2018 yılında sökülebilir ve takılabilir yapışkanlı plastik ürünlerin dünyadaki mucidi olan VELCRO firmasının Türkiye ana dağıtıcılığını üstlenen Prosline; endüstriyel çözüm ortaklığı noktasında, ürün yelpazesini daha da genişletmeye devam etmektedir.

Sahip olduğu montaj hattı ile PROSLINE KİMYA müşteri ürünlerini bünyesine alarak gerekli bant vb. uygulamaları gerçekleştirmenin yanı sıra, ADLER & CAVALLO markası ile de firmaların uygulamalarına yönelik özel bant uygulama aparatları ve makinaları geliştirerek tüm prosesler boyunca ortak çözüm sağlamayı hedeflemektedir.

Teknik saha ekibi ile hızlı ve zamanında, doğru ve yüksek kalitede çözüm anlayışı ile faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü firmalar arasında yer alan PROSLINE KİMYA güvenilir bir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

PROSLINE KİMYA A.Ş

Neden Tercih Ediliyoruz?
30
+

Yıllık Tecrübe

96
%

Mutlu Müşteri

70
+

Özel Proje/Yıl

2000
+

Aktif Müşteri

Biz kimiz

Prosline, kendi alanlarında lider konumdaki markaların, yüksek kaliteli ürünleri ile çözüm sunmasının yanında, müşterilerinin tüm arge, tasarım ve üretim proseslerinde yanında olarak sahip olduğu teknik bilgi, tecrübe ve deneyimleri ile çözüm ortaklığını esas alan bir çalışma yapısında faaliyetlerini göstermeye 30 yıldır devam etmektedir.

15+ Farklı
Sektörel Hizmet

17 + Teknik Uygulama

Patentli
Markalar

iletisim
Telefon

+90 216 266 66 76

Neden Biz

Yenilikçi, Endüstriyel Pratik Çözümler… Güvenilir ve Montaj Kolaylığı sağlayan ürünler ile hızlı ve kolay uygulama

İnovatif Ürünler

Yeni ve farklı projelere inovatif ve pratik çözüm sunan ürünler

Uluslararası Sertifikalar

Dünyanın bir çok yerinde kabul edilen saygın denetim kuruluşlarınca onaylı belgelere sahip markalar

Zamanında Hizmet

Belirtilen zamanda ürün ve teknik destek hizmetleri

Profesyonel Ekip

Kendi alanında yetişmiş, kalifiye personel ile doğru ve yüksek kaliteli hizmet

Teklif Talebi

Teknik Destek

Doğru ürün seçimi için irtibata geçin.

Uzman Çözümler

Üretim proseslerinizin gelişim süreçleri için destek alın.

Güvenilir Partner

Yüksek performanslı ve onaylı ürünler ile uygulama sağlayın.

Sosyal Medya

PROSLINE, sosyal medya hesaplarını takip ederek anlık tekliflerini değerlendirebilir, kampanyalarımızdan anında haberdar olabilirsiniz.