+90 216 357 4290

info@prosline.com.tr

Bize Ulaşın

Dilimleme

Tek ve çift taraflı endüstriyel bantlar, endüstriyel teknik süngerler ve folyolar 2mm ile 1650 mm arasında yüksek hassasiyet ile dilimlenerek, talep edilen ölçülerde hazırlanmaktadır.

Read More

Laminasyon

1600 mm genişliğe kadar, projede kullanılacak endüstriyel ürünün yapısına göre sıcak ya da soğuk laminasyon işlemi sağlanabilmektedir.

Read More

Kiss Cut / Die Cut

Yarım ve tam kesim prosesleri ile ürünün kolay olarak taşınması ve pratik bir şekilde uygulama yapılması amaçlanmaktadır.

Read More

Spool Sarım

Seri üretimler için uzun süreli değişim gerçekleştirmeden çalışma sağlanmaktadır. Üretim hatlarında kullanılacak tek ve çift taraflı bantlar 5 mm ile 25 mm arasında değişebilen talebe göre hazırlanmaktadır

Read More

Lazer Kesim

0,04 mm ile 25 mm arasında kalınlığa sahip yapışkanlı bant, köpük ve süngerlerin yanı sıra plastik ve türevi endüstriyel ürünlerin, hassas, detaylı özel şekillerde lazer sistem ile kesim işlemi gerçekleştirilmektedir.

Read More

Aparat Tasarım

All the machine, equipment and field applications for the fast and practical application of the adhesive tapes, the easiness of use is provided by designing the applicator for the bonding solution easily to the surfaces of the adhesive tapes to be used.

Read More

Ebatlama

Endüstriyel bantlar, laminasyon işlemi akabinde talep edilen ölçülerde ebatlanarak, düz bir forma kavuşturulur.

Read More

Fingerlift

Medical, otomotiv, beyaz eşya, havacılık ve matbaa sektörleri başta olmak üzere bir çok alana yönelik farklı kalınlık ve genişliklerde hizmet verilmektedir.

Read More