+90 216 266 66 76

info@prosline.com.tr

Bize Ulaşın

Dilimleme

Tek ve çift taraflı endüstriyel bantlar, endüstriyel teknik süngerler ve folyolar 4mm ile 1650 mm arasında yüksek hassasiyet ile dilimlenerek, talep edilen ölçülerde hazırlanmaktadır.

Read More

Laminasyon

1600 mm genişliğe kadar, projede kullanılacak endüstriyel ürünün yapısına göre sıcak ya da soğuk laminasyon işlemi sağlanabilmektedir.

Read More

Kıss Cut / Dıe Cut

Yarım ve tam kesim prosesleri ile ürünün kolay olarak taşınması ve pratik bir şekilde uygulama yapılması amaçlanmaktadır.

Read More

Spool Sarım

Seri üretimler için uzun süreli değişim gerçekleştirmeden çalışma sağlanmaktadır. Üretim hatlarında kullanılacak tek ve çift taraflı bantlar 5 mm ile 25 mm arasında değişebilen talebe göre hazırlanmaktadır

Read More

Lazer Kesim

0,04 mm ile 25 mm arasında kalınlığa sahip yapışkanlı bant, köpük ve süngerlerin yanı sıra plastik ve türevi endüstriyel ürünlerin, hassas, detaylı özel şekillerde lazer sistem ile kesim işlemi gerçekleştirilmektedir.

Read More

Aparat Tasarım

Üretim esnasında yapışkanlı bantların hızlı ve pratik şekilde ürün üzerine uygulanmasına yönelik makine, teçhizat ve saha uygulamalarında yapışkan bantların kullanılacak yüzeylere kolaylıkla birleştirme çözümüne yönelik aparat tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

Read More

Ebatlama

Endüstriyel bantlar, laminasyon işlemi akabinde talep edilen ölçülerde ebatlanarak, düz bir forma kavuşturulur.

Read More

FINGERLIFT

Medical, otomotiv, beyaz eşya, havacılık ve matbaa sektörleri başta olmak üzere bir çok alana yönelik farklı kalınlık ve genişliklerde hizmet verilmektedir.

Read More